До основних переваг монтажу фасадних термопанелей Prime House відносять такі:

1.     Швидкий та простий монтаж.

Для монтажу фасадних термопанелей Prime House необхідні наступні інструменти: шуруповерт, дрель, перфоратор, болгарка з алмазним диском, пістолет для піни і звичайно будівельний рівень.

Термопанелі Prime House будь-якої фактури і з будь-якою товщиною утеплювача виготовлені спеціально таким чином, щоб монтаж могла зробити кожна людина, хоч трохи знайома з будівельними роботами і навіть з мінімальним досвідом роботи із зазначеними вище інструментами. Монтаж термопанелі до фасаду будинка або ж іншої поверхні проводиться за допомогою саморізів, дюбелів і клей-піни в балонах. Термопанелі встановлюються чисто і точно, до того ж, при цьому майже повністю відсутні мокрі процеси. Для порівняння за швидкістю монтажу наведемо приклад. Утеплення будинку площею 200 квадратних метрів стандартним «мокрим» методом займе мінімум 1 місяць. А якщо використовувати для утеплення цього ж будинку термопанелі, то терміни становитимуть лише 2 тижні. 

2.     Монтаж термопанелей можна проводити в будь-яку пору року.

Якщо використовувати термопанелі Prime House, їх монтаж для утеплення і декору будь-яких типів будівель можна проводити в будь-який час року, включаючи навіть зиму. Все це через те, що під час монтажу майже немає так званих «мокрих» процесів. Є лише один єдиний момент, який потребує теплої температури — фугування швів. Але цей процес можна просто відкласти до теплої пори року. 

 

3. Термопанелі дозволяють легко реконструювати та вирівняти фасад будинка.

За рахунок того, що термопанелі Prime House відрізняються невеликою вагою, їх можна кріпити на старі і нові будівлі, аби була достатня міцність. Це відноситься до стін з бетону, газобетону, вапняку, глинобитних, оштукатурених і не оштукатурених фасадів, порожнистих і масивних бетонних блоків, цегляних стін з повнотілої та полегшеної цегли, сендвіч панелей, дерев’яного бруса та стін каркасного будинку. Також важливо те, що термопанелі не вимагають попередньої обробки стін та додаткового укріплення фундаменту. Адже кожен елемент усієї системи утеплення стіни є самонесучим за рахунок індивідуальної системи кріплення. Будинок з такими панелями перетворюється і набуває нового життя. 

 

Інструкція по монтажу термопанелей Prime House

Першим кроком є ​​розмітка горизонту, діагоналі та площини стін.

Необхідно відбити горизонт по всьому периметру будинку за допомогою водяного або лазерного рівня. Але також потрібно ретельно перевірити діагональ та площину кожної стіни. При відхиленні в площині або діагоналі в межах 5 см такий дефект усувають під час монтажу всієї системи за рахунок листового пінопласту або екструдованого пінополіуретану необхідної товщини. А от якщо відхилення перебільшує 5 см, тоді застосовується решетування з бруса 50х50 мм, що додатково обробляється біологічним і вогнетривким захистом деревини.

Другим кроком є ​​монтаж першого ряду фасадних термопанелей.

Утеплення фасаду за допомогою термопанелей має відбуватися лише знизу нагору від кутів будівлі. Спочатку закріплюється стартовий профіль або брус за виставленими заздалегідь мітками на потрібній висоті. Звичайно ж, мітки виставляються за водяним або лазерним рівнем.

Монтаж термопанелей має бути розпочато з кутів. За допомогою болгарки або плиткорізу з алмазним диском обрізається панель по всій висоті під 45 градусів. Друга панель обрізається так само з протилежного боку. Після цього панелі встановлюються на стартовий профіль і сполучаються обрізаними сторонами. Виходить ідеальний кут.

Потім, в залежності від матеріалу з якого побудовані стіни потрібно проводити наступні операції. Якщо стіни з газобетону, сандвіч панелей або глинобитні то монтаж проводиться без дюбеля за допомогою саморізів по дереву. Відповідно якщо у вас клінкерні термопанелі то в них є прохідні букси через які легко закріпити термопанель саморізами (5 шт на одну панель). Якщо термопанелі із фібробетону то  необхідно за допомогою сверла по керамічній плитці діаметром 6 мм просвердлити 4 отвори по швах через які  так само проводиться монтаж.

Інший варіант монтажу – стіни будинка з цегли.

Для клінкерних термопанелей необхідно використовувати саморізи з дюбелями або швидкий монтаж відповідної по проекту довжини.

Для фіброцементних термопанелей використовується тільки саморізи і дюбеля відповідної по проекту довжини.

Потім за допомогою перфоратора робляться отвори у самій стіні. Діаметр цих отворів 8мм або 10 мм -залеже від діаметра саморіза (саморіз діаметр 4,2-4,8 мм – дюбель 8 мм; саморіз діаметром 6 мм – дюбель 10 мм) . В ці отвори вставляються дюбелі та проводиться затягування панелей за допомогою шуруповерта та саморів. Наступні панелі в ряді фіксуються таким самим способом. Як тільки закінчується монтаж термопанелей у ряду відразу ж проводиться їхнє запінювання через спеціально передбачені технологічні отвори. Для запінювання використовується рідкий пінопласт або клей піна. Так створюються додаткові замки, роль яких полягає у забезпеченні герметизації та усуненні містків холоду. Усі процеси виконуєм аналогічно ряд за рядом.

Третім кроком є ​​підрізування дверних та віконних отворів.

Цей крок починають після завершення монтажу. Обрізання термопанелей здійснюється за допомогою болгарки з алмазним диском. Тільки заздалегідь відзначається мітки за рівнем.
Сама ж обробка відкосів вікон і дверей може бути зроблена різними способами. Можна використовувати цементно-піщані розчини, фасадні морозостійкі шпаклівки і металеві укоси, а також самі термопанелі.

Останнім четвертим етапом монтажу фасадних термопанелей є розшивка швів.

Шви сітки заповнюються спеціальною фасадною фугою в кольорі із властивостями морозостійкості або морозостійким клеєм з додаванням барвника. Такі матеріали широко використовуються при сучасному будівництві. Набивання швів робиться в ручну за допомогою напівсухої суміші або пістолетом, призначеним для розчинних сумішей з консистенцією за аналогом із зубною пастою. Такі роботи слід проводити лише за сонячної погоди, температура повітря від +5 до +27 градусів по цельсію.

Об’єм затирання становить приблизно 2,5-3 кг на кожен квадратний метр поверхні.

Якщо Ви купили фасадні термопанелі Prime House і у Вас є питання щодо їх монтажу, тоді ми готові відповісти на будь-які Ваші запитання.

Виробництво, продаж, заміри і доставка термопанелей в Києві і по Україні. тел. Олександр (097) 983-78-75: Ігор (097) 127-60-74